TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan ULUSAN´ın da Katılımıyla Toplanıyor
![2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan ULUSAN´ın da Katılımıyla Toplanıyor](/meb_iys_dosyalar/2018_12/28170836_2023EgitimVizyonu.jpg)
03 Ocak 2019 tarihinde saat 08.00´de Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi´nde okul müdürleri, müdür yardımcıları, rehberlik öğretmenleri ve öğretmenlerimizin, ayrıca İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan ULUSAN´ın katılımıyla "2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayı" toplantısı yapılacaktır.