AB Erasmus Projesi
![AB Erasmus Projesi](/meb_iys_dosyalar/2017_03/20153155_IMG_1670_1600x1200.jpg)
Kızılpınar Belediyesi Çok Programlı Anadolu Lisesi Elektrik ve Elektronik öğretmenleri Ahmet DURAN ve Can GÖYDAĞ tarafından hazırlanan AB Erasmus+ projesi tamamlanmıştır. 19 Mart-1 Nisan 2017 tarihleri arasında iki grup halinde 2 öğretmen ve 18 öğrenci ile "Öğrencilerin Temel PLC Sistemleri Modülünde İstihdama Yönelik Mesleki Staj" eğitimi alacaklardır. Eğitimleri İtalya´nın Modena ve Hollanda´nın Roterdam şehirlerinde alacaklardır. Koordinatörlüğü Kızılpınar Belediyesi Çok Programlı Anadolu Lisesi´ nin yaptığı proje ortakları Sakarya Fatih MTAL ve Trabzon MTAL´ dir. İlgili okullarda 2 öğretmen ve 18 öğrenci ile Avusturya ile Hollanda´ya ayını tarihlerde gidecekler. Projenin maliyeti 64.374,00 Euro dur.