TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
AK Parti İlçe Başkanı Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti
AK Parti İlçe Başkanı Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti...![AK Parti İlçe Başkanı Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2020_10/13120003_akp.jpg)
Akparti İlçe Başkanı Sayın Kamil Çetintaş ve İlçe Yönetim Kurulu Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürmüz Hüseyin GÜMÜŞ ile ziyaretleri boyunca ilçemizin Eğitim - Öğretim iş ve işlemleriyle ilgili karşılıklı görüştüler. Kendilerine ziyaretlerinden ötürü teşekkür eder görevlerinde başarılar dileriz.