TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çerkezköy Anadolu Lisesi Tekirdağ Satranç Şampiyonu Oldu
![Çerkezköy Anadolu Lisesi Tekirdağ Satranç Şampiyonu Oldu](/meb_iys_dosyalar/2022_02/28100101_41c3e5c6-d75d-4fb2-b87e-ac5c93cee1d5.jpg)
21-22 Şubat tarihlerinde düzenlenen Okul Sporları Satranç İl Birinciliği Müsabakası'nda Çerkezköy Anadolu Lisesi şampiyon oldu. Öğretmenimizi ve öğrencilerimizi tebrik eder, 18-22 Mart tarihlerinde Balıkesir'de düzenlenecek olan Bölge Şampiyonası'nda ilimizi temsil edecek öğrencilerimize başarılar dileriz.