TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çerkezköy Kaymakamı´ ndan İmam Hatip Ortaokulu ve Enesler Anadolu İmam Hatip Lisesine Ziyaret

Çerkezköy Kaymakamı´ ndan İmam Hatip Ortaokulu ve Enesler Anadolu İmam Hatip Lisesine Ziyaret
Çerkezköy Kaymakamı´ ndan İmam Hatip Ortaokulu ve Enesler Anadolu İmam Hatip Lisesine Ziyaret

ÇERKEZKÖY KAYMAKAMINDAN İMAM HATİP ORTAOKULU VE ENESLER ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNE ZİYARET

Çerkezköy Kaymakamımız Sayın Metin KUBİALAY, Çerkezköy İmam Hatip Ortaokulu ile Enesler Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Sayın Kaymakamımıza ziyaretlerinde Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ERDOĞAN, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Abdullah NAİR, Çerkezköy Anadolu İmam Hatip Lisesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Sait YAZI, Enesler Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü İsa ÇETİN, Çerkezköy İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Yavuz KARA eşlik etti.

Ziyaretlerine ilk olarak Enesler Anadolu İmam Hatip Lisesinden başlayan Sayın Kaymakamımız, girişte ziyaretçi defterini imzalayarak Nöbetçi Öğrenci ile sohbet etti. Ardından sınıfları dolaşan Sayın Kaymakamımız öğrencilerle sohbet etti ve ailelerine selam ve sevgilerini gönderdi. Sınıf ziyaretlerinden sonra okul laboratuvarında incelemelerde bulunan Sayın Kaymakamımız, okul kantinini de denetledi.

Ziyaretlerinde konuşan Sayın Kaymakamımız, “İlçemiz hızlı nüfus artışına sahip ve hızla büyüyor. İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulunda öğrenci sayımız 1600 ü geçmiş durumda. 2014-20145 yılında Eğitim ve Öğretime başlayan ve 21 derslik olarak projelendirilen imam hatip ortaokulumuz ilave dersliklerle 30 dersliğe çıkarılmış durumda. Buda ne kadar yoğun bir talebin olduğunun göstergesidir. Okulumuza doğalgaz bağlatıldı ve Jeneratör de kurulacak. Bu güzel eserine ilçemize kazandırılmasında, başta Enesler Tekstil Sahibi Hayırsever İşadamı Bayram KIZILARSLAN ve Çerkezköy Anadolu İmam Hatip Lisesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Sait YAZI olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Okul idaremize, Öğretmenlerimize ve Öğrencilerimize başarılar diliyorum.” dedi.

Son olarak İmam Hatip Ortaokulunu da ziyaret eden Sayın Kaymakamımız ziyaretlerine son verdi.

15-01-201615-01-201615-01-201615-01-201615-01-201615-01-201615-01-201615-01-2016

 

İstasyon Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No 1/3 Kat 2 ÇERKEZKÖY/TEKİRDAĞ - 0 282 726 50 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.