TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çerkezköy Okuyor Projesi Kapsamında Öğrencilerimiz ile Buluşan Yazarlarımızdan Aytül AKAL ve Seher CESUR KILIÇARSLAN Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.
![Çerkezköy Okuyor Projesi Kapsamında Öğrencilerimiz ile Buluşan Yazarlarımızdan Aytül AKAL ve Seher CESUR KILIÇARSLAN Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_04124248_dscf0001m.jpg)
Müdürlüğümüzün yürüttüğü "Çerkezköy Okuyor" projesi kapsamında ilçemizde öğrencilerimizle buluşan Süper Gazeteciler kitabının yazarı Sayın Aytül AKAL ve çocuk kitapları yazarı Sayın Seher CESUR KILIÇARSLAN İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler.