TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çerkezköy'ün İyilik Ordusu Elif'in Hayalini Gerçekleştirdi

Çerkezköy'ün İyilik Ordusu Elif'in Hayalini Gerçekleştirdi

        Millî Eğitim Müdürümüz Hüseyin Gümüş'ün, geçtiğimiz günlerde Kızılpınar Belediyesi Çok Programlı Anadolu Lisesi'ne gerçekleştirdiği bir ziyaret sırasında koridorda karşılaştığı 11. sınıf öğrencisi Elif Enterili ile kısa bir sohbet edip kendisinden bir şey isteyip istemediğini sormuş, Elif de teşekkür etmişti. Müdürümüz Hüseyin Gümüş'ün ısrarı üzerine akülü sandalyeye ihtiyacı olduğunu dile getirmişti. 

        Aradan geçen kısa süre içinde Millî Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, hayırseverler, İlçe Millî Eğitim personelleri, ilçemiz okullarının yöneticileri, okul öğretmenleri ve sandalyenin temin edildiği Fuhassan firmasının da desteği ile Elif'in akülü sandalyesi alındı. Yüzde 90 bedensel engeli bulunan 17 yaşındaki Elif'e sürpriz yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, Şube Müdürlerimiz Çayhan Yıldırım ve İsmail Apaydın ile okula gelerek Okul Müdürü Çetin Çelik ve Okul Rehber Öğretmeni İrem Güreci eşliğinde akülü sandalyeyi hediye ettiler. Öğretmenlerinin yardımıyla akülü sandalyeye oturan genç kızın mutluğu görülmeye değerdi.

 

07-03-202207-03-202207-03-202207-03-202207-03-2022

İstasyon Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No 1/3 Kat 2 ÇERKEZKÖY/TEKİRDAĞ - 0 282 726 50 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.