TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Depremzedelere Yardım Kumbarası Açılarak AFAD'ın Hesabına Yatırıldı
![Depremzedelere Yardım Kumbarası Açılarak AFAD'ın Hesabına Yatırıldı](/meb_iys_dosyalar/2023_05/15104310_Manset.jpg)
Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremde zarar gören vatandaşlarımız için Çerkezköy Kaymakamlığı'nda başlatılan kampanyalardan biri olan bağış kumbarasına yapılan yardımlar AFAD'ın hesabına yatırılmak üzere kumbara açıldı. 7 yaşındaki Sümeyye'nin samimi mektubu, oyuncak ve saç bandı eşliğinde kumbarasında biriktirerek getirdiği 220 TL ile bağış kumbarasından çıkan 600 TL, toplam 820 TL olarak AFAD'ın banka hesabına yatırıldı.