TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ENESLER İMAM HATİP LİSESİ TEKİRDAĞ BİRİNCİSİ OLDU
![ENESLER İMAM HATİP LİSESİ TEKİRDAĞ BİRİNCİSİ OLDU](/www/images/mansetresim.png)
Din Öğretimi Genel Müdürlüğü'nün düzenlemiş olduğu Mesleki Yarışmalar kapsamında Bölge finallerine katılma hakkı için Tekirdağ genelindeki Anadolu İmam Hatip Liseleri arasında yapılan Kur'an-ı Kerimi güzel okuma yarışmasında okulumuz Enesler Anadolu İmam Hatip Lisesi Tekirdağ Birincisi olmuştur.
Yarışmaya katılan 10/F sınıfı öğrencimiz Bulut AYDIN'ı, öğrencimizi yarışmaya hazırlayan öğretmenlerimizi hususan Niyazi ÇAKIR hocamızı ve okulumuz Enesler Anadolu İmam Hatip Lisesini tebrik ediyoruz.
![17-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_17151956_WhatsApp_Image_2019-12-17_at_15.10.51.jpg)
![17-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_17151954_WhatsApp_Image_2019-12-17_at_15.10.50.jpg)