TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Fidanlar Ağaca, Ağaçlar Ormana
![Fidanlar Ağaca, Ağaçlar Ormana](/meb_iys_dosyalar/2021_11/12145133_Manset_IMG_3891.jpg)
Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından başlatılan "Geleceğe Nefes" projesi kapsamında her yıl 11 Kasım'da gerçekleştirilen fidan dikme etkinliği çerçevesinde, Kaymakamımız Murat DURU, Millî Eğitim Müdürümüz Hüseyin GÜMÜŞ ve okullarımızdan idareci, öğretmen ile öğrencilerin katılımıyla 15 Temmuz Şehitleri Hatıra Ormanı'nda fidanlar toprakla buluştu.