TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hacı Fahri Zümbül Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi'nin Okul Adı ve Logosu Tescil Edildi
![Hacı Fahri Zümbül Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi'nin Okul Adı ve Logosu Tescil Edildi](/meb_iys_dosyalar/2022_06/07133926_HFZ_patent.jpg)
İlçemiz Hacı Fahri Zümbül Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi'nin Türk Patent Kurumu'na yapmış olduğu başvuru neticesinde; Egitim hizmetleri sınıfında kullanılmak üzere logo ve okul ismi hakkı 6769 sayılı sınai mülkiyet kanunu kapsamında 03.12.2021 tarihinden itibaren 10 yıl süre ile korunmak üzere tescil edildi.