TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Halit Narin Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Eğitim Kampüsü İçin Hafriyat Çalışması Başladı
![Halit Narin Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Eğitim Kampüsü İçin Hafriyat Çalışması Başladı](/meb_iys_dosyalar/2023_01/31114207_248cd3a4-f259-4f0c-9d0e-5c760ba3ff1f.jpg)
Geçtiğimiz Cuma günü yüklenici firmaya yer teslimi yapılan Halit Narin Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi'nin Ambardere Mevkii'ndeki 4 bina halinde inşa edilecek olan eğitim kampüsü alanında, bugün itibariyla ilk kazma vuruldu.
20 dönüm alanda oluşturulacak kampüste 32 derslikli ana bina ve Motor, İş Makinası ile Metal Atölyeleri'nden oluşan 3 atölyenin inşaatı için harfiyat çalışmaları başladı.
Hayırlı olsun dileklerimizle emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.