TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Halit Narin Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi'nin Temel Atma Çalışmaları Hızla Devam Ediyor
![Halit Narin Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi'nin Temel Atma Çalışmaları Hızla Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2023_02/28111851_Manset.jpg)
Geçen ay 130 milyonluk yatırım ihalesi tamamlanarak çalışmalara başlanan, 32 derslikli ana bina ve 3 atölye ile Halit Narin Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi'nin temel atma çalışmaları başladı. Toplu Konut İdaresi tarafından Ambardere Eğitim Kampüs Alanı'nda devam eden okulumuzun yapım çalışmaları hızlı bir şekilde ilerliyor.