TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futbol Takımı Tekirdağ Birincisi Oldu
![Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futbol Takımı Tekirdağ Birincisi Oldu](/meb_iys_dosyalar/2018_12/28093851_HalitNarinFutbolIMG_7971.jpg)
Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futbol takımı Tekirdağ il birinciliği kazanarak aldıkları kupayla birlikte, okul müdürü ve öğretmenleri eşliğinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin GÜMÜŞ´ü ziyaret ettiler. Öğrencilerimize bölge finalinde başarılar diliyoruz.