TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi için Protokol İmzalandı
Seval-Ahmet Çetin çifti tarafından Ambardere Mevkii’nde 132 bin m2’lik bir arazi üzerinde yapılması planlanan kampüs alanına 21 derslikli Fen Lisesi yapılıyor. Yapılacak olan Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi için düzenlenen tören ile protokol imzalandı.![Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi için Protokol İmzalandı](/meb_iys_dosyalar/2015_09/k_02123104_dsc04148m.jpg)
Seval-Ahmet Çetin çifti tarafından Ambardere Mevkii’nde 132 bin m2’lik bir arazi üzerinde yapılması planlanan kampüs alanına 21 derslikli Fen Lisesi yapılıyor. Yapılacak olan Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi için düzenlenen tören ile protokol imzalandı.