TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Engel Yok İletişim Var

“Özel Dünyaların Çocuklarına Misafir Oluyoruz” projesi kapsamında 29-11-2016 Salı günü Müjgan Serkan Karagöz Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi öğrencilerinden Sude Naz Demir’in misafiri olduk.
Engel Yok İletişim Var

       Şube Müdürümüz İrfan DANIŞMAZ ve Proje Koordinasyon Biriminin gerçekleştirdiği ziyaret, Sude Naz’ın annesi İlksen hanım ile birlikte bizi karşılaması ve sempatik hareketleriyle, samimi bir havada geçti. Hayat dolu davranışlarıyla, Sude Naz bize sevginin aşamayacağı hiçbir engelin olmadığını bir kez daha gösterdi.

 

        Okulun Sude Naz’ın hayatında önemli bir sayfa açtığını belirten annesi İlksen hanım “iyi ki özel eğitim merkezi var. İnşallah geliştirilerek ve yaygınlaştırılarak, bizim çocuklarımız gibi olan tüm özel çocuklara bu eğitim hizmeti sunulur ve benim çocuğumda gördüğüm gelişmeleri,bu durumda olan tüm veliler görür.” dedi.

 

     Bakanlığımızın Özel Eğitimle ilgili ciddi çalışmaları olduğu ve bunların hızla hayata geçirilmeye devam ettiği hususuna dikkat çeken Şube Müdürümüz İrfan DANIŞMAZ, İlçe Milli Eğitimin bu alanda yapılan her olumlu çalışmaya destek verdiğini, gelişmelerin de takip edildiğini belirterek, Sude Naz ve annesine misafirperverliklerin den dolayı teşekkür etti. 

01-12-201601-12-201601-12-201601-12-2016

İstasyon Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No 1/3 Kat 2 ÇERKEZKÖY/TEKİRDAĞ - 0 282 726 50 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.