TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamımız ve Milli Eğitim Müdürümüz, Yapımı Devam Eden Okullarda İncelemede Bulundu
![Kaymakamımız ve Milli Eğitim Müdürümüz, Yapımı Devam Eden Okullarda İncelemede Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2018_08/10194256_38864781_2114704838769194_8787952358375030784_o_-_Kopya.jpg)
Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami ABBAN ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin GÜMÜŞ, Kızılpınar Mahallemizde yapımı devam eden 24 derslikli lise, 21 derslikli İlkokul, 8 derslikli Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu ek binası ve 32 derslikli Hayırsever Yusuf Şenel Ortaokulunda incelemelerde bulundular. 21 ve 8 derslikli okullar Eylül ayında açılışa hazır olacaklar.