TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kızılpınar Anadolu Lisesi Öğrencilerine Üniversiteye Geçiş ve Motivasyon Semineri
![Kızılpınar Anadolu Lisesi Öğrencilerine Üniversiteye Geçiş ve Motivasyon Semineri](/meb_iys_dosyalar/2018_12/11161338_01.jpg)
Çerkezköy Milli Eğitim Müdürü Hüseyin GÜMÜŞ tarafından Kızılpınar Anadolu Lisesi öğrencilerinin tümüne "Üniversiteye Geçiş ve Motivasyon" konulu seminer çalışması yapıldı. Seminerde sınav sistemi hakkında genel bilgilerin yanı sıra ders çalışma teknikleri ve başarı yolunda yapılması gerekenler üzerinde durulurken ortaöğretim başarı puanının üniversite yerleştirilmesindeki etkisi anlatıldı.