TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Metin Seçkin Ortaokulu´nda Öğrenci Ziyareti

Metin Seçkin Ortaokulu´nda Öğrenci Ziyareti

        İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan ULUSAN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin GÜMÜŞ beraberindekilerle Metin Seçkin Ortaokulumuzdaki engelli öğrencilerimizi ziyaret etti. 7. Sınıf öğrencisi Özge MARANGOZ doğuştan Spina Bifida hastalığıyla dünyaya geldi. 2 yıl tekerlekli sandalye kullanan Özge, geçirdiği ameliyatlarla koltuk değneğiyle yürümeye başladı. 12 ameliyat geçiren Özge MARANGOZ, hala fizik tedaviye devam etmektedir ve ilerleyen yıllarda tekrar ameliyat olması gerekmektedir.

        5. sınıf öğrencisi İrfan KAYA doğuştan Spina Bifida ve Hidrosafali hastalığıyla dünyaya geldi. 1 senedir tekerlekli sandalye kullanan İrfan, daha önce anne kucağıyla okula gidip geliyordu. Daha önce 9 kez ameliyat olan öğrencimiz fizik tedaviye devam etmektedir ve ilerleyen zamanlarda ameliyatlar geçirme ihtimali vardır. Müdürlerimiz öğrencilerimize hediye takdim ederek başarılar diledi.

 

13-12-2018

İstasyon Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No 1/3 Kat 2 ÇERKEZKÖY/TEKİRDAĞ - 0 282 726 50 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.