TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Optimed Hastanesi'nden Öğretmenler Günü Ziyareti
İlçemiz hastanelerinden Özel Optimed Hastanesi Mesul Müdürü Op.Dr. Recep ÇALIŞKAN ve kurumsal iletişim departmanı Öğretmenler Günü sebebiyle İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin GÜMÜŞ'ü makamında ziyaret etti. Öğretmenler günü hediyesi olarak fidan bağışında bulunarak sertifikasını takdim eden sağlık ekiplerine ziyaretleri için teşekkür ederiz.![Optimed Hastanesi'nden Öğretmenler Günü Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2019_11/28113439_IMG_8199.jpg)