TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Başarı Bir Gelenek Oldu
![Başarı Bir Gelenek Oldu](/meb_iys_dosyalar/2021_09/18220055_01.jpg)
TÜBİTAK yürütücülüğünde bu yıl ikinci kez düzenlenen Liseler Arası İnsansız Hava Araçları Yarışması'na 810 takım başvuru yaptı ve 138 takım finalde yarışmaya hak kazandı. İlçemiz okullarından Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi öğrencilerinden Döner Kanat kategorisinde Sirius takımı 6., Sabit Kanat kategorisinde Polaris takımı 15. ve Vega takımı 21. sırada tamamladı.
Öğrenci ve öğretmenlerimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.