TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Kütüphanesiz Okul Kalmasın" Projesi Kapsamında Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu'nun Kütüphane Kurulumu Tamamlandı
![](/meb_iys_dosyalar/2021_12/08144002_KutuphanesiOkulManset.jpg)
Bakanlığımızın yürüttüğü "Kütüphanesiz Okul Kalmasın" projesi kapsamında Kızılpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi Mobilya ve İç Mekan Tasarımı bölümü öğretmen ve öğrencilerinin yapımını tamamladığı Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu'nun kütüphanesinin montajı yapıldı.