TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Koçak Optik'ten Millî Eğitim Personeline %40 İndirim
![Koçak Optik'ten Millî Eğitim Personeline %40 İndirim](/meb_iys_dosyalar/2022_02/21095628_IMG_6580.jpg)
Millî Eğitim Müdürümüz Hüseyin Gümüş ve Koçak Optik firma yetkilisi Aykut Koçak, Millî Eğitim personeli için %40 indirime imza attılar. Millî Eğitim Müdürümüzü makamında ziyaret eden Aykut Koçak, gözlüklerde uygulayacakları indirim fırsatı için tüm personelimizi Çerkezköy Devlet Hastanesi karşısındaki mağazalarına davet ediyor.