TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İçindeki Sen Zorbalığı Yen TÜBİTAK 4005 Projesi Açılış Töreni
![İçindeki Sen Zorbalığı Yen TÜBİTAK 4005 Projesi Açılış Töreni](/meb_iys_dosyalar/2020_10/07183229_PHOTO-2020-10-07-16-56-511-m.jpg)
TÜBİTAK 4005 Yenilikçi Eğitim Uygulamaları kapsamında kabul gören İçindeki Sen Zorbalığı Yen projesinin açılış töreni gerçekleştirildi. Türkiyenin dört bir yanından 30 katılımcı ve 14 eğitmen ile 7-11 ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan projenin yürütücülüğünü Dr. Öğr. Üyesi Aslı KARTOL, destek ekibini Çerkezköy RAM Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Bölümü gerçekleştirmektedir.