TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan ve İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Hüseyin Gümüş Okul/Kurum Müdürleriyle Toplantı Yaptı
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan ve İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Hüseyin Gümüş Okul/Kurum Müdürleriyle Toplantı Yaptı](/meb_iys_dosyalar/2023_03/28102730_IMG_1624.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan ve İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Hüseyin Gümüş, okul / kurum müdürleri ile toplantı yaptı. Genel değerlendirmelerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Ersan Ulusan'ın, okul / kurum müdürlerinin sorularını yanıtlamasından sonra iyi dilek ve temennilerle toplantı sona erdi.