TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Yapımı Tamamlanan Fehmi Zeki Denizli İlkokulu-Ortaokulu'nu Ziyaret Etti
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Yapımı Tamamlanan Fehmi Zeki Denizli İlkokulu-Ortaokulu'nu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2021_10/05085454_01.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ersan ULUSAN, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Hüseyin GÜMÜŞ ile birlikte ilçemizde yapımı tamamlanan donatımı devam eden Fehmi Zeki Denizli İlkokulu - Ortaokulu'nu ziyaret etti. En yakın zamanda öğrencilerimiz ile buluşacak okulu gezen Ersan ULUSAN, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Hüseyin GÜMÜŞ ve Okul Müdürü Serkan GENCER'den bilgi aldı.