TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz, Veliköy MTAL de ki Model Uçak Yapım Atölyesinde İncelemelerde Bulundu.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz, Veliköy MTAL de ki Model Uçak Yapım Atölyesinde İncelemelerde Bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2018_07/24105613_model-ucak.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ersan ULUSAN ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin GÜMÜŞ, Veliköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ettiler. Coğrafya öğretmeni Osman ÇELİK´ in kurduğu Model Uçak Yapım Atölyesinde incelemelerde bulundular. Okulla ilgili olarak Okul Müdürü Yusuf BUDAK tan bilgi alan Müdürlerimiz emeği geçenlere teşekkür ederek okuldan ayrıldı.