TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin GÜMÜŞ’ ün Göreve Başlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin GÜMÜŞ’ ün Göreve Başlama Mesajı

           İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin GÜMÜŞ’ ün Göreve Başlama Mesajı

          14 Kasım 2016 Pazartesi günü itibariyle Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Olarak görevime başlamış bulunuyorum.

           Her karış toprağında görev yapmaktan onur duyduğum cennet vatanımızın henüz geldiğim bu güzel ilçesinde, bana bu onuru bir kez daha yaşatan Allah’ a şükrediyor, beni bu göreve layık gören herkese teşekkür ediyorum. Bizler çalışmayı ibadet sayarak başladığımız görevlerimizde, biliriz ki acılar paylaştıkça azalır, mutluluklar paylaştıkça perçinlenir ve imkânsız gibi görünen başarılar iyi bir ekiple kolay kılınır.

            Çalışma arkadaşlarımızla; şube müdürlerimiz ve okul müdürlerimiz ve en önemlisi de öğretmenlerimizle beraber organize olarak çocuklarımıza en güzel eğitim ve altyapı imkânlarını sağlamaya gayret edeceğiz.

            Eğitim süreci bir öğrencinin kalbinde ateşinin yanmasıyla başlar. Bu sebeple yapacağımız çalışmalar ve planlamalar sadece öğrencinin aklına değil kalbine, ruhuna ve yaşadığı çevreye uygun olarak onu çağın şartları gereğince tam donanımlı bir birey olarak yetiştirmeye yönelik olacaktır.

            Bizler elimizden gelenin her daim daha fazlasını yapmaya gayret ederken bu süreçte velilerimizin, akademik camianın ve eğitimin tüm paydaşlarının desteğini ve sorumluluk almalarını bekliyoruz. Sayın Kaymakamımız Metin KUBİLAY beyin “Eğitimde Marka Kent Çerkezköy” iddia ve hedefine uygun olarak mesai anlayışı gözetmeksizin çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

            Eğitimde “sağ olmayı” , Gelişmekte “var olmayı”, Az “özür” lü çok “teşekkür” lü ama hep iletişim içinde olan bir anlayışı savunarak burada bulunacağız.  Dilimiz “biz” eyleyip bencil değil “bizcil” yaklaşacağız…

            Dünyanın en çok bulunan ama en müstesna varlığı, yaratılmışların en seçkini olan “İnsanca” eğitip tüm insanlığa dokunmaya çalışacağız. Ve biz biliriz ki “birikmek” sözü “bir” ile başlar. Bir, bir birikip, çoğalıp hep birlikte kalkınacağız… Güzellikleri gümüş ve altın kadar parlak göreceğiz.

           Bu düşünce ve duygularla yeni görevimizin öğrencilerimiz, tüm eğitim camiamız ve Tekirdağ’ımız için hayırlı olmasını diliyorum, bugüne dek ilçemiz için mesai yapmış, emek vermiş tüm eğitimci ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum.

İstasyon Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No 1/3 Kat 2 ÇERKEZKÖY/TEKİRDAĞ - 0 282 726 50 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.