TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlerine Başarı Belgeleri Teslim Edildi
![İlçemiz Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlerine Başarı Belgeleri Teslim Edildi](/meb_iys_dosyalar/2022_04/04143652_Manset.jpg)
İki yıldır meslek liselerimizi bir fabrika gibi üretim alanına çeviren ve döner sermayeye bağlı üretimde yaklaşık 14 milyon TL ciro yapan Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi müdürlerimiz; Murat Kıroğlu, Murat Güldez, Tuğrul Selimoğlu ve Çetin Çelik'e, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım tarafından verilen Başarı Belgeleri Millî Eğitim Müdürümüz Hüseyin Gümüş tarafından teslim edildi.