TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde Kütüphane Haftası Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı
![İlçemizde Kütüphane Haftası Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı](/meb_iys_dosyalar/2022_04/03213610_00_Manset.jpg)
Kütüphanelerin sevilmesi ve daha çok kullanılması amacıyla geçtiğimiz hafta içinde Azize-Şahap Bozkurt Anaokulu ve Recep Arif Gabralı İlkokulu'nda çeşitli etkinlikler planlanarak; bilgi kaynakları ve kütüphane hizmetlerine yönelik bilgiler verme, kütüphane standları ve kitap sergisi kurulması, kitap okuma etkinlikleri gibi faaliyetler düzenledi.