TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde Öğrenci Meclisi Seçimleri Yapılmıştır.
![İlçemizde Öğrenci Meclisi Seçimleri Yapılmıştır.](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_29154731_img_1275.jpg)
29 Kasım 2016 Salı günü saat 10:30’da İlçemiz Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi toplantı salonunda yapılan İlçe Meclis Başkanlığı seçiminde en çok oyu alan öğrencilerimiz; Veliköy Çok Programlı Anadolu Lisesinden Serhat NANE 5 (Beş) Oy Hacı Fahri Zümbül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sena SATAR 5 (Beş) Oy Kızılpınar Anadolu Lisesinden İbrahim KABAK 5 (Beş) Oy alarak İlçe Meclis Başkanlığı Oluşturulmuştur.