TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kızılpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi'nde Özel Eğitim Öğrencileri İçin Denge Tahtası Üretiliyor
![Kızılpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi'nde Özel Eğitim Öğrencileri İçin Denge Tahtası Üretiliyor](/meb_iys_dosyalar/2021_11/16145449_Manset_IMG_3937.jpg)
Millî Eğitim Müdürümüz Hüseyin GÜMÜŞ, özel eğitim öğrencileri için denge tahtası üretimi yapılan Bakanlığımızın tedarikçi okulu Kızılpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti. 15 öğrenci ve 7 öğretmenin çalışmasıyla sipariş edilen 3 bin adet denge tahtası üretiminin yanında, "Kütüphanesiz Okul Kalmasın" projesi kapsamında 82 okula da kütüphane yapılacak.