TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LYS SEMİNERİ

LYS SEMİNERİ

       Lys ye girecek öğrencilerimiz #BaşarıyaGülümse# projemiz kapsamında Hema Endüstri Hattat Grup Osman Tunc Dogan sponsorluğunda eğitimci yazar Sıtkı Arslanhan ile buluştu. 
Çerkezköy OSB Konferans salonunda iki oturum halinde yapılan seminere ilcemizin resmi özel tüm okullarımızda Lys ye girecek öğrencilerimiz katıldı.
Öğrenciler için oldukça akıcı ve faydalı geçen seminerde hocamız, sınavda başarılı olabilmek için fedakarlık yapmak gerektiğini, bir aydan daha kısa olan zamanda birçok etkinlik ve teknolojiden uzak durarak istekli bir şekilde sınav için hazırlanılması gerektiğini söyledi. Başarıda göz yaşı emek ve uykusuzluk olduğunu anlattı. Ama asıl mesele vatana millete faydalı özel insan olmaktır dedi.
Seminerde emeği geçen başta sponsorumuz Hema Endüstri, şube müdürlerimiz, okul yöneticileri, modern salonu her talebimizde bize ücretsiz tahsis eden Çerkezköy OSB yonetimine teşekkür ediyoruz.

 

18-05-201718-05-201718-05-201718-05-2017

İstasyon Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No 1/3 Kat 2 ÇERKEZKÖY/TEKİRDAĞ - 0 282 726 50 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.