TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Madde Bağımlılığına ve Şiddete HAYIR Etkinlikleri

Müdürlüğümüze bağlı Ortaöğretim kurumlarında Madde Bağımlılığına, Ortaokullarda Şiddete HAYIR etkinlikleri başlatılmıştır.
Madde Bağımlılığına ve Şiddete HAYIR Etkinlikleri

Müdürlüğümüze bağlı Ortaöğretim kurumlarında Madde Bağımlılığına, Ortaokullarda Şiddete HAYIR etkinlikleri başlatılmıştır. Çerkezköy Kaymakamlığı desteği ile Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası sponsorluğunda Çerkezköy Belediyesinin katkıları ve basın kuruluşlarının da katılımıyla yürütülecek çalışmalar Mayıs ayına kadar sürdürülecektir. Bu çalışma kapsamında Psikoeğitim ve Aile Eğitimi Sertifikası alan Rehberlik branş öğretmenlerince öğrencilere, ailelere seminerler düzenlenecektir. "Yarınlar için, sessiz kalma" "Yarınların için sessiz kalma" sloganı ile hareket ederek toplumdaki farkındalık düzeyini arttırılması planlanmaktadır.

 

Madde Bağımlılığına ve Şiddete Hayır EtkinlikleriMadde Bağımlılığına ve Şiddete Hayır EtkinlikleriMadde Bağımlılığına ve Şiddete Hayır EtkinlikleriMadde Bağımlılığına ve Şiddete Hayır Etkinlikleri

 

/www/madde-bagimliligi/galeri/30

İstasyon Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No 1/3 Kat 2 ÇERKEZKÖY/TEKİRDAĞ - 0 282 726 50 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.