TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mart Ayı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP)
![Mart Ayı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP)](/www/images/mansetresim.png)
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı çerçevesinde ilçemiz Şehit Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulunda düzenlenen Mart ayı etkinliğinde Acıbadem Okulları Genel Müdürü Sayın İdris TOPÇUOĞLU ilçemiz DİKAB öğretmenlerine ´´Mahir İZ HOCA´´nın öğretmenliği, şahsiyeti, mücadelesi ve hayatını anlatan bir sunum yapmıştır. Ekinliğe 65 öğretmen katılmıştır.