Meslek Liseleri Arası Kitap Okuma Yarışması Birinciliği
![Meslek Liseleri Arası Kitap Okuma Yarışması Birinciliği](/meb_iys_dosyalar/2018_11/21115843_46495691_2174867579419586_646562057457500160_n.jpg)
Mesleki ve Teknik eğitim Genel Müdürlüğü tarafından, yaz tatilinde öğrencilerin okuma alışkanlığı kazanmaları için ülkemiz genelindeki Meslek Liseleri arasında il düzeyinde "Kitap Okuma etkinliği" düzenlenmiştir. Yaz tatilinde 5 det roman okuyan öğrenciler okul, ilçe ve il düzeyinde eleme usulüyle yarışmışlardır. Kızılpınar Belediyesi Çok Programlı Anadolu Lisesi 11-E sınıfı öğrencisi Tuba SEZGİN Tekirdağ 1´incisi, Hacı Fahri Zümbül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencisi Melek MATARA da 3. olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.