Mesleki Eğitim Merkezi Programının Tanıtımı Yapıldı
![Mesleki Eğitim Merkezi Programının Tanıtımı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_01/06154528_Manset.jpg)
Kaymakamımız Murat Duru Başkanlığında yapılan bir toplantı ile paydaşlarımız olan kurumlara, Mesleki Eğitim Merkezi Programı'nın tanıtımı yapıldı. Organize Sanayi Bölgesi Müdürlükleri, İŞ-KUR, Belediye, Ticaret Sanayi Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası temsilcilerinin katıldığı toplantıda, bünyesinde çalıştırılmakta olan 8. sınıfı bitirmiş olmak dışında yaş sınırı olmayan; ustalık, kalfalık, çıraklık belgesi bulunmayan herkesin, mesleki eğitim programına kaydının yapılabileceği ve bu doğrultuda nitelikli insan gücünün artırılması hedeflenen programın sunumu gerçekleştirildi.