TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MEVLANA ORTAOKULUNDAN TENİS BAŞARISI
![MEVLANA ORTAOKULUNDAN TENİS BAŞARISI](/meb_iys_dosyalar/2018_04/10103552_30167370_2026577057581973_8924134377942836293_o.jpg)
Bursa ilinde yapılan okullar arası masa Tenisi yıldızlar grup müsabakalarında okulumuz Mevlana Ortaokulu özel okulların arasından sıyrılarak bölge 2.si olarak 27-29 Nisan tarihinde Adıyaman’da yapılacak olan Türkiye şampiyonasına gitmeye hak kazanmıştır. Okulumuzu, yöneticilerini, öğrencilerimizi ve emeği geçen herkesi kutluyoruz.