TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Müdürümüz Hüseyin Gümüş Başkanlığında Okul Öncesi Müdürleri İle Toplantı Yapıldı
![Millî Eğitim Müdürümüz Hüseyin Gümüş Başkanlığında Okul Öncesi Müdürleri İle Toplantı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2023_01/05120407_IMG_4850.jpg)
Millî Eğitim Müdürümüz Hüseyin Gümüş başkanlığında 75. Yıl Ortaokulu Konferans Salonu'nda okul öncesi okul müdürleri ile toplantısı düzenlendi. Okul Öncesi Eğitim'den sorumlu Şube Müdürümüz İsmail Apaydın'ın katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda; ilçemizde okul öncesi okullaşma oranları ve Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda ikinci dönem okul öncesi öğrencilerimize verilecek ücretsiz yemek ile ilgili planlamalar yapıldı. Okul müdürlerinin sorduğu sorular yanıtlandıktan sonra toplantı sona erdi.