TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Müdürümüz Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başlangıcı Dolayısıyla Okul Ziyaretlerinde Bulundu
![Millî Eğitim Müdürümüz Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başlangıcı Dolayısıyla Okul Ziyaretlerinde Bulundu](/meb_iys_dosyalar/2023_09/13122556_Manset.jpg)
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılının ikinci gününde Millî Eğitim Müdürümüz Hüseyin Gümüş ilçmeiz okullarına ziyaretlerde bulundu. 75. Yıl Ortaokulu, Mevlana İlkokulu, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Ortaokulu, Şehit Erdem Uçar Ortaokulu - İmam Hatip Ortaokulu, Nurullah Narin Ortaokulu ve Pakize Narin Anadolu Lisesi'ne yaptığı ziyaretlerde; öğretmenler odasında meslektaşlarıyla buluştu ve öğrencilerle sohbet edip onların heyecanını paylaştı.