TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüz ve Özel Optimed Hastanesi Arasında Protokol İmzalandı
![Müdürlüğümüz ve Özel Optimed Hastanesi Arasında Protokol İmzalandı](/www/images/mansetresim.png)
Müdürlüğümüz ve Özel Optimed Hastanesi arasında protokol imzalandı. Protokole göre Müdürlüğümüz çalışanları ve öğretmenleri ile birinci derece yakınları (sadece eş ve çocuk) %20´ ye varan indirimlerle hizmet alacaktır.
Ayrıntılar için;
/meb_iys_dosyalar/2018_01/12162828_OPTYMED_Hastanesi_Protokol.pdf