TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müjgan Serkan Karagöz Ortaokulu'nda Mevlid Haftası Kutlandı
![Müjgan Serkan Karagöz Ortaokulu'nda Mevlid Haftası Kutlandı](/meb_iys_dosyalar/2022_10/09005116_Manset.jpg)
Peygamberim Hazreti Muhammed'in dünyaya geldiği mübarek hafta olan Mevlid Haftası, Müjgan Serkan Karagöz Ortaokulu veli ve öğrencileriyle birlikte kutlandı. Kutlamaya Millî Eğitim Müdürümüz Hüseyin Gümüş, okulumuzun hayırseverleri Müjgan-Serkan Karagöz çifti, veliler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Veliler tarafından tedarik edilen ikramlıklar, tüm öğrencilere dağıtıldı.