TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu İdarecileri ve Öğrencileri Millî Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti

Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu İdarecileri ve Öğrencileri Millî Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti

        Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu Okul Müdürü Esma Toprak, Müdür Yardımcısı Ya Nur Kiraz, Sınıf Öğretmeni Nazlıcan Gök Ayaz ve sevimli öğrenciler Nisa Yıldız ve Umut Ayaz Yıldız, Millî Eğitim Müdürümüz Hüseyin Gümüş'e teşekkür ziyaretinde bulundu. 

        Eğitim-öğretime sağladığı katkılardan dolayı minik öğrenciler Nisa Yıldız ve Umut Ayaz Yıldız Millî Eğitim Müdürümüz Hüseyin Gümüş'e üzerinde isminin yazılı olduğu bir tabak hediye ettiler. Millî Eğitim Müdürümüz de ziyaretleri için hediye için teşekkür ettikten sonra minik öğrencilerimize bayrak hediye etti. 

        Okul Müdürü Esma Toprak: "Eğitime verdiği önem ve başarılarıyla bizlere örnek olmakla beraber her daim yanımızda olan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin GÜMÜŞ' ve Şube Müdürlerimize teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimizin daha sağlıklı daha güzel ve huzurlu bir okul ortamında eğitim görmeleri adına değişimimize, gelişimimize yaptığı büyük katkıları ve destekleri için şükranlarımızı sunuyoruz." dedi.

 

24-11-202224-11-2022

İstasyon Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No 1/3 Kat 2 ÇERKEZKÖY/TEKİRDAĞ - 0 282 726 50 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.