TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"VİZYON 23" BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

"VİZYON 23" BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

        Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi Konferans Salonu’nda; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin GÜMÜŞ, Şube Müdürleri Yusuf HAYRİ ve Mehmet Fatih KOCABAŞ, okul müdürü, müdür yardımcısı ve rehber öğretmenleriyle birlikte toplantı düzenlendi. “Beyaz Bayrak”, “Beslenme Dostu Okul”, il ve ilçe bazında devam eden diğer projeler üzerine bilgi paylaşımında bulunuldu. “2023 Vizyonu” hakkında detaylı bilgilerin aktarıldığı toplantıda Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK’un ifadelerine de yer veren İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin GÜMÜŞ, “2023 Eğitim Vizyonu’nu kitap haline getirip her eğitimci okumalı. Bundan sonra hedeflerimizi bu vizyondakilere göre belirleyeceğiz. Artık ‘öğrenci’ yok ‘çocuklarımız’ var.” dedi.

        Ayrıca 2023 Eğitim Vizyon Kitabı’nın içeriğini birlikte paylaşmak, müzakere etmek amacıyla, ilçe çalıştay grubu oluşturularak kitapta belirtilen alanlarda okul idareci ve öğretmenlerine konular paylaştırıldı. Önümüzdeki dönemin stratejik planı hazırlanırken 2023 Eğitim Vizyonu´nun göz önünde bulundurulması gerekliliği vurgulanırken soru ve cevap şeklinde devam eden toplantı, dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

 

 

10-12-201810-12-2018

İstasyon Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No 1/3 Kat 2 ÇERKEZKÖY/TEKİRDAĞ - 0 282 726 50 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.