Tekirdağ Millî Eğitim Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası İlkokullar İlçe Finali Yapıldı
![Tekirdağ Millî Eğitim Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası İlkokullar İlçe Finali Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_02/14133027_Manset_IMG_6571.jpg)
Tekirdağ Millî Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası'nın ilkokullar ilçe finali, Matematik Öğretmeni Ayşegül Zeynep Ergin koordinatörlüğünde yapıldı. İlçemizdeki 12 ilkokuldan; Mangala'da 33, Pentago'da 28, Equilibrio'da 29, Q-Bitz'de 30 ve Küre'de 14 olmak üzere toplam 134 öğrencinin centilmence yarıştığı turnuvalarda ilk üçe girenler, Tekirdağ'da ilçemizi temsil edecek.
Turnuvaya katılan öğrencilerimize ve emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür eder, ilçemizi temsil edecek öğrencilerimize başarılar dileriz.