TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tekirdağ MTAL ve Kumbağ MTAL Okul Müdürleri Millî Eğitim Müdürümüz Hüseyin Gümüş'ü Ziyaret Etti
![Tekirdağ MTAL ve Kumbağ MTAL Okul Müdürleri Millî Eğitim Müdürümüz Hüseyin Gümüş'ü Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2022_08/18124348_IMG_4765.jpg)
Tekirdağ Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü İbrahim Çakal ve Kumbağ Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Şenel Atılgan, Millî Eğitim Müdürümüz Hüseyin Gümüş'ü makamında ziyaret ederek eğitim-öğretim faaliyetlerinin değerlendirmesinde bulundular.