TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tepe İlk ve Ortaokulu Goblen Resim Sergisi ve Konferans Salonu Açıldı.

Tepe İlk ve Ortaokulu Goblen Resim Sergisi ve Konferans Salonu Açıldı.
Tepe İlk ve Ortaokulu Goblen Resim Sergisi ve Konferans Salonu Açıldı.

Tepe İlkokulu-Ortaokulu, Okul Aile Birliğinin Ortak Düzenlediği Goblen Resim sergisi ve Konferans salonu Kaymakam Sayın Metin KUBİLAY tarafından açılmıştır. Yapılan etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halis İŞLER de katılmıştır.

 

Sayın Kaymakamımız Metin KUBİLAY Sergi için Okul Aile Birliği Başkanı Sayın Naz ERDOĞAN ve Okul Müdürü Sayın Mehmet ERÇİN’ e tebriklerini iletmiştir. Salon konusunda yardımcı olan sponsorlara teşekkür edilmiş kendilerine plaket verilmiştir.

 

Ayrıca İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü İsa ALTAY tarafından Güvenli Gıda Projesi tanıtıldı.

 

Tepe İlk ve Ortaokulu Goblen Sergisi ve Konferans Salonu AçılışıTepe İlk ve Ortaokulu Goblen Sergisi ve Konferans Salonu AçılışıTepe İlk ve Ortaokulu Goblen Sergisi ve Konferans Salonu AçılışıTepe İlk ve Ortaokulu Goblen Sergisi ve Konferans Salonu AçılışıTepe İlk ve Ortaokulu Goblen Sergisi ve Konferans Salonu AçılışıTepe İlk ve Ortaokulu Goblen Sergisi ve Konferans Salonu AçılışıTepe İlk ve Ortaokulu Goblen Sergisi ve Konferans Salonu Açılışı

 

 

 

İstasyon Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No 1/3 Kat 2 ÇERKEZKÖY/TEKİRDAĞ - 0 282 726 50 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.