Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden İlimizdeki 10 Bin Öğretmene Hijyen Seti
![Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden İlimizdeki 10 Bin Öğretmene Hijyen Seti](/meb_iys_dosyalar/2021_09/08215213_00.jpg)
Okullarımız için, öğretmenlerimiz için çalışmaya, üretmeye devam ediyoruz.
Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı için sene başı hazırlık faaliyeti olarak, Tekirdağ ilinde görevli 10 bin öğretmene hijyen seti hazırladı. İçerisinde 10 adet maske ve 1 adet el dezenfektanı bulunan hijyen seti için öğrenciler tarafından toplamda 100 bin adet maske üretilerek tüm ilçelere gönderildi. Emeği geçen herkese teşekkür eder, sağlıklı bir eğitim öğretim yılı geçirmeyi diliyoruz.