TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YGS-LYS Semineri
![YGS-LYS Semineri](/meb_iys_dosyalar/2017_03/16135906_IMG-20170316-WA0000.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin GÜMÜŞ Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi´nde YGS-LYS semineri verdi. Öğrencilere ´çalışarak başarılamayacak hiçbir şeyin olmadığını´ söyledi. OÖBP, derslerin ağırlıkları, hangi puan türüyle hangi okullara girilir bir çok konuda bilgiler verdi. Başarı örnekleri ile de öğrencilere modeller sundu.