TEKİRDAĞ
ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YGS´ye Girecek Öğrenciler için Eğitimci-Yazar Süleyman BELEDİOĞLU Seminer Verdi.
![YGS´ye Girecek Öğrenciler için Eğitimci-Yazar Süleyman BELEDİOĞLU Seminer Verdi.](/meb_iys_dosyalar/2017_02/13135621_IMG_1082_1600x1200.jpg)
13 şubat pazartesi günü saat 09.00- 10.30 ve 14.00´ da Eğitimci-Yazar Süleyman BELEDİOĞLU Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Konferans Salonunda Ygs´ ye girecek öğrencilere yönelik ´Ygs çalışma yöntemleri ve verimli çalışma teknikleri´ hakkında seminer vermiştir. Ayrıca saat 18.30´ da Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda velilere de çocuklarının başarısına nasıl katkıda bulunabilecekleri hakkında bir seminer vermiştir.